Fr. Sep 22nd, 2023

Bitcoin Bull Anthony Pompliano Convinces Komediowy Bill Burr do inwestowania w krypto walutę

Główne atrakcje:
Bitcoin bull Anthony Pompliano pojawił się w ostatnim odcinku Billa Berta Podcasta, gdzie debatowali o wszystkim, co wiąże się z finansami i kryptokurrency
Bill Burr, który nie ufa „niewykwalifikowanym“ bankierom, powiedział, że zamierza kupić Bitcoina
Pompliano wyjaśnił laikom z Billa Berta, jak wygląda technologia prowadzenia ksiąg rachunkowych.
W odcinku Billa Berta Podcasta z 1 lipca, którego współgospodarzami byli słynni amerykańscy komicy Bill Burr i Bert Kreischer, gościnnie pojawił się znany byk Bitcoin Anthony Pompliano. Podczas debaty, która dotyczyła głównie bankowości i kryptokurandy, Pompliano udało się namówić Billa Burra, jednego z najbardziej znanych komików na świecie, do zainwestowania w kryptokurrency.

Duet zakwestionował Anthony’ego Pompliano AKA Pomp na temat prawie wszystkiego, co finansowe, od dotychczasowych systemów i inflacji po historię Immediate Edge kryptojmurrency i Satoshi Nakamoto. Pompliano właśnie skończył wymieniać wady dotychczasowych systemów, kiedy Burr wykrzyknął jedną ze swoich słynnych, pełnych profanacji tirad:

Kreischer był również przekonany, że inwestowanie w krypto nie jest złym pomysłem i nawet wyraził zainteresowanie wydobyciem kryptorej waluty. Dodatkowo, Pompliano stwierdził, że Burr powinien rozważyć dodanie Bitcoinu jako opcji zapłaty za swoje programy komediowe.

Po pojawieniu się na Bill Bert Podcast, Pompliano tweetował:

Burr wściekły na ustalone systemy bankowe
Pompliano edukował duet na temat tego, jak i dlaczego banki nie są w stanie zapewnić więcej niż 250.000 dolarów ochrony przed Federalną Korporacją Ubezpieczeń Depozytów (FDIC). Oznacza to, że Burr, którego wartość netto szacuje się na około 12 milionów dolarów, ma wiele do stracenia w przypadku bankructwa banku, chyba że ma wysoko rozłożone aktywa trwałe.

Komik, niż zaczął celować w „niewykwalifikowanych“ bankierów, twierdząc, że zawyżyli rynek mieszkaniowy i wciąż dostają swoje premie:

„Tworzysz tę całą bańkę i kiedy wszystko pójdzie na… nadal dostajesz premię i dajesz mi tylko 250 z mojego miliona dolarów? Jak to f–ing jest legalne? Dostaję Bitcoin’a! To jest…!“

Pompliano użył prostych analogii, które wszyscy rozumieją.
Ponadto, „Pomp“ naprawdę zrobił dobrą robotę w wyjaśnianiu kryptokurandy i łańcucha blokowego. Chociaż nie powstrzymywał się od używania jakiegoś finansowego lingu, utrzymywał swoje analogie w prostej formie, tak aby wszyscy słuchacze podcastu również mogli je zrozumieć. Pompliano wykorzystał oryginalną analogię do wyjaśnienia technologii księgi rozproszonej, mówiąc to jak gra w Monopoly, w której każdy śledzi pieniądze.

Trochę miejsca na humor
Podczas gdy pierwszy odcinek podcastu z lipca przekazał nieco bardziej poważną nutę niż inne odcinki, Burr i Bert nie mogli wydostać się z ich komediowej skóry i sprawił, że gość Bitcoin edukator chichotał przy kilku okazjach. Burr powiedział:

„Bitcoin jest jak Cardi B: słyszałeś o niej, ale nigdy nie słyszałeś o jej piosenkach.“

Podsumowując, Pompliano naprawdę zrobił dobrą robotę w wyjaśnianiu krypty i łańcucha blokad, aby każdy mógł to zrozumieć, co może zaowocować tym, że w kolejnych dniach więcej osób będzie zaglądać do krypty.

Von admin