Do. Sep 21st, 2023

Analiza cen Bitcoin Up cash bch września 2020. BCH waha się między 205$ a 220$ po ostatnim załamaniu. Moneta stopniowo spada do krytycznego wsparcia na poziomie 200 dolarów.

Cena Bitcoin Cash Analiza długoterminowa: Bearish

25 września sprzedający są zdeterminowani, aby zatopić BCH poniżej krytycznego wsparcia, ale kupujący kwestionują obecny trend spadkowy.

W związku z tym aktualna cena waha się pomiędzy kupującymi i sprzedającymi na dole wykresu. Sprzedający mają przewagę, ponieważ moneta znajduje się w strefie trendu niedźwiedziego.

Zakładając, że mamy kolejny podział poniżej $205 i $200, BCH prawdopodobnie spadnie do $180. Będzie to zaskakujące, ponieważ krytyczne wsparcie na poziomie 200$ nie zostało złamane od marca. Być może byki kupią spadki, gdy cena powróci do poziomu wsparcia krytycznego. Ta druga opcja cenowa miała miejsce 28 czerwca, ponieważ w sierpniu rynek wzrósł do 320 dolarów. W międzyczasie, BCH jest w momencie pisania w cenie 213 dolarów.

Wskaźnik gotówki Bitcoin Odczytywanie

W związku z tym, że rynek nadal wykazuje tendencję spadkową, na 12-dniowym EMA paski cenowe są odrzucane. Moneta będzie nadal spadać tak długo, jak długo cena będzie niższa od EMA. Krypto znajduje się na poziomie 38 z okresu 14 Indeksu Względnej Siły Umocnienia. Moneta znajduje się w strefie trendu spadkowego i poniżej linii środkowej 50.

  • Kluczowe Strefy Oporności: $440, $480, $520
  • Kluczowe Strefy Wsparcia: $200, $160, $120

Co to jest Next Move for Bitcoin Cash (BCH)?

Ponieważ rynek nadal konsoliduje się powyżej $205, nie jest jasne, czy krytyczne wsparcie utrzyma się czy nie. Silne odbicie powyżej krytycznego wsparcia będzie sygnalizować wznowienie ruchu w górę. W tym samym czasie, unieważni to analizę narzędzia Fibonacciego, gdzie BCH spadnie do najniższego poziomu na poziomie 180$. W przypadku braku powyższego, rynek będzie kontynuował swoją konsolidację powyżej wsparcia krytycznego.

Zrzeczenie się. Ta analiza i prognoza są osobistą opinią autora, a nie rekomendacją zakupu lub sprzedaży kryptokursztynu i nie powinny być postrzegane jako poparcie przez Coin Idol. Czytelnicy powinni przeprowadzić własne badania przed zainwestowaniem środków.

Von admin